Juhendajast


Ökula Teenused OÜ pakub erinevaid käsitöö õpitubasid ja võimalust kutsuda õpituba ka endale külla. Kindlasti leiab igaüks endale sobiva õpitoa teema.

Kõiki meie poolt pakutavaid töötubasid viib läbi Helen Tuga, kelle suureks hobiks on juba lapsest saati olnud käsitöö.

Alates 2010. aastast olen tegelenud väga aktiivselt erineva käsitöö tegemisega, mille hulka kuuluvad ehted, erinevad karbid, seina- ja parkimiskellad, helkurid, kaardid, fotoalbumid, retseptiraamatud, märkmikud, kaltsuvaibad, küünlad, siidimaal, siidisallid jne. Lisaks olen eelpool nimetatud tooteid käinud tutvustamas ka erinevatel suurematel üritustel ja laatadel.

Kõike käsitöös õpitut olen püüdnud edasi anda ka teistele. Nii olengi edukalt osalenud juba alates 2010. aastast lastelaagrites ja teemapäevadel, 6 aastat juhendanud laste eheteringi ning 2 aastat laste kunstiringi. Lisaks olen juhendanud ka täiskasvanutele mõeldud käsitöö õpitubasid.

Peale käsitöö meeldib mulle ka muusika. Seetõttu töötan igapäevaselt muusikaõpetajana juba 2007. aastast. Õpetanud olen lisaks muusikaõpetusele ka alates 2010. aastast erinevaid instrumente – väikekannel, plokkflööt ja klaver. Lisaks ka solfedžot. Seetõttu kuulub Ökula Teenused OÜ alla ka alates 2018. aastast Ökula Huvikool.