Õpitoad


Ökula Teenused OÜ pakub igakuiseid erinevaid käsitöö õpitubasid ja võimalust kutsuda õpituba ka endale külla. Kindlasti leiab igaüks endale sobiva õpitoa teema.

Kõiki meie poolt pakutavaid töötubasid viib läbi Helen Tuga, kelle suureks hobiks on juba lapsest saati olnud käsitöö.

Viimase kaheksa aasta jooksul olen tegelenud väga aktiivselt erineva käsitöö tegemisega, mille hulka kuuluvad ehted, erinevad karbid, seina- ja parkimiskellad, helkurid, kaardid, fotoalbumid, retseptiraamatud, märkmikud, kaltsuvaibad, küünlad, siidimaal, siidisallid jne. Lisaks olen eelpool nimetatud tooteid käinud tutvustamas ka erinevatel suurematel üritustel ja laatadel.

Kõike käsitöös õpitut olen püüdnud edasi anda ka teistele. Nii ongi edukalt osalenud ta juba aastaid lastelaagrites ja teemapäevadel, 5 aastat juhendanud laste eheteringi ning 2 aastat laste kunstiringi. Lisaks olen juhendanud ka täiskasvanutele mõeldud käsitöö õpitubasid.

Peale käsitöö meeldib mulle ka muusika. Seetõttu töötan igapäevaselt muusikaõpetajana. Õpetanud olen lisaks muusikaõpetusele ka juba aastaid erinevaid instrumente – väikekannel, plokkflööt ja klaver. Lisaks ka solfedžot. Seetõttu pakub Ökula Teenused OÜ ühe teenusena ka pilliõpetust.